З розгромним рахунком

31 березня 2014

Збірна команда нашого університету з футзалу в чвертьфіналі Кубка м. Києва серед ВНЗ зустрілась із командою Національного університету будівництва та архітектури. Матч був дуже принциповим, адже жодна з команд не хотіла втратити путівку до півфіналу.

З перших хвилин наша команда контролювала хід поєдинку, і це вилилось у забитий м'яч на 7 хвилині – влучний постріл завдав студент факультету економіки і менеджменту Андрій Потапов.

До перерви рахунок не змінився. На початку другої половини гри, архітектори почали багато фолити, що дуже не подобалося їх тренеру, та за розмови з суддею його було вилучено на трибуни. Наші ж футзалісти продовжували грати в свою гру та за 7 хвилин до кінця матчу відзначилися ще чотирма забитими м’ячами (дубль на рахунку студента факультету обліку, фінансів та підприємницької діяльності Андрія Шувалова, по одному влучному пострілу завдали студент факультету обліку, фінансів та підприємницької діяльності Віталій Малимон та студент факультету інженерної механіку та пакувальної техніки Микола Кібиш). Підсумок гри – 5:0 на нашу користь.

А вже за кілька годин після матчу у Федерації Футболу м. Києва відбулося жеребкування. Наступний суперник нашої команди у півфіналі Кубку м. Києва серед студентів – команда Національної академії внутрішніх справ України. Це буде дуже важка і цікава гра.

Збірна університету висловлює подяку за підтримку декану факультету обліку, фінансів та підприємницької діяльності Олегу Шеремету, який підтримував команду, вболіваючи на трибунах до останньої хвилини матчу.

Вітаємо юнаків із перемогою і бажаємо подальших успіхів в усіх турнірах!
Наступна гра в рамках Чемпіонату м. Києва відбудеться у спорткомплексі університету 1 квітня о 13:00. Наша команда зустрінеться зі спортсменами Національного транспортного університету.

Прийдіть і підтримайте наших футзалістів!